RSSКарта сайту
Цікаво
Кіно Новини
Друге весілля

Режисер "Хижака" пояснив необхідність перес'емок

Кіностудія Fox перенесла дату прем'єри фільму «Чужий: З...

«Ваяна» стартувала краще «Крижаного серця»

Глава студії Marvel відмовився від «Людей Ікс»

Якщо Ви є власником виключних прав на який-небудь матеріал , посилання на який знаходяться на даному сайті , і не бажаєте , щоб ця інформація була поширена без Вашої згоди , ми з задоволенням надамо Вам сприяння і приберемо відповідні посилання з сайту.


Для цього вам потрібно відправити лист в електронному вигляді з наступною інформацією:

- Документ, що свідчить про наявність у Вас виняткових прав на матеріал , розміщений на сайті : це може бути відсканована копія з печаткою або контактна інформація , яка дозволяє ідентифікувати Вас як власника виключних прав на відповідні матеріали.

- Текст , який Ви б хотіли розмістити в пояснення користувачам факту видалення інформації з сайту. У ньому можуть міститися відомості про те , де і за яких умов можна отримати матеріали , посилання на які були видалені з сайту.

- Прямі посилання на сторінки ресурсу , інформація з яких підлягає видаленню. Посилання повинні бути такого типу http://favoritemovies.at.ua/load/2013/tikhookeanskij_rubizh_2013/22-1-0-11 або їм подібним


Відповідь Ви отримаєте протягом кілька годин або не пізніше 3 робочих днів після відправлення листа.
Увага! Якщо ви не отримали відповідь протягом 72 годин з моменту відправлення листа, це означає що ми не отримали вашого листа. Ми обов'язково відповідаємо на повідомлення!

Листа надіслати на електрону скриньку k1ng-kong@yandex.ru
Форма входу
Гість, мы раді вас бачити. Будь ласка Зареєструйтесь або Авторизуйтесь!

Цікаво
Топ 10 фільмів
Опитувальник
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1206
Міні чат
200
Copyright © 2015 | | контакти